Port Designs Sydney Laptop Bag 14" Black
8 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Port Designs
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 135171
Hordtáska, 14", 400x300x70mm, 340x255x30mm, Black, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Külső | 400x300x70mm |
| Méret Fizikai Belső | 340x255x30mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Port Designs |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
