Port Designs Belize Toploading case 13,3" Grey
7 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Port Designs
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 110201
Hordtáska, 13,3", 370x290x45mm, 340x255x28mm, Grey, polyester
| Típus | Kézitáska |
| Maximum méret | 13,3 " |
| Méret Fizikai Külső | 370x290x45mm |
| Gyártó | Port Designs |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
| Méret Fizikai Belső | 340x255x28mm |
| Szín | Grey |
