Lenovo Legion Armored Backpack II 17" Black
25 770 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: GX40V10007
Hátitáska, 17", 412x305x25mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 17 " |
| Méret Fizikai Külső | 412x305x25,45mm |
| Méret Fizikai Külső | 412x305x25mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
| Típus | Hátitáska |
| Anyag | polyester |
