Lenovo B515 Laptop Everyday Backpack 15,6" Grey
8 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: GX40Q75217
Hátitáska, 15,6", 440x325x120mm, 376x253x23mm, Grey, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Külső | 375,6x253,4x22,7mm |
| Gyártó | Lenovo |
| Méret Fizikai Külső | 440x325x120mm |
| Méret Fizikai Belső | 376x253x23mm |
| Szín | Grey |
| Anyag | polyester |
