Hama Ultra Lightweight Notebook Case 13,3"-14,1" Black
9 210 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00222050
Hordtáska, 14,1", 400x300x90mm, 380x280x80mm, Black, polyester
| Típus | Kézitáska |
| Maximum méret | 14,1 " |
| Méret Fizikai Külső | 400x300x90mm |
| Méret Fizikai Belső | 380x280x80mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Hama |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
