Hama Jersey Notebook case 13,3"-14,1" Bordaux
3 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00222035
Kézitáska, 14,1", 370x270x15mm, 350x260x10mm, Bordaux, szövet
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 14,1 " |
| Méret Fizikai Külső | 370x270x15mm |
| Méret Fizikai Belső | 350x260x10mm |
| Szín | Bordaux |
| Gyártó | Hama |
| Típus | Kézitáska |
| Anyag | szövet |
- Kellemes, divatos anyagból készült tok
- Párnázott laptop rekesz a megbízható védelemért a szállítás során
- Puha belső bélés, amely védi a laptop felületét
- Stabil, jól megtervezett laptophüvely a laptopok és tartozékok biztonságos tárolására, valamint a szennyeződések és karcolások elleni védelemre
- 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") kijelzőmérethez
- Súly: 230 g
- Szín: Bordó
