HP Travel Plus 17" Laptop Backpack Graphite Blue
15 450 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: A2CE0AA
Hátitáska, 17", 330x200x500mm, 410x280x35mm, Blue, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 17 " |
| Méret Fizikai Külső | 330x200x500mm |
| Méret Fizikai Belső | 410x280x35mm |
| Szín | Blue |
| Gyártó | HP |
| Típus | Hátitáska |
| Anyag | polyester |
