Case Logic Ibira 13,3" Laptop Sleeve Black
10 790 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Case Logic
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 3204390
Kézitáska, 13,3", 365x30x250mm, 343x18x231mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 13,3 " |
| Méret Fizikai Külső | 365x30x250mm |
| Méret Fizikai Belső | 343x18x231mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Case Logic |
| Típus | Kézitáska |
| Anyag | polyester |
