Belkin Sleeve for MacBook Air Chromebooks & other 11" Notebook Devices Black
5 700 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: B2B081-C00
Kézitáska, 11", 305x203x20mm, Black, neoprén
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 11 " |
| Méret Fizikai Külső | 304,8x203,2x20,3mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Belkin |
| Típus | Kézitáska |
| Anyag | neoprén |
| Méret Fizikai Külső | 305x203x20mm |
