Logilink HDMI 1.4 High Speed with Ethernet cable 1m Black
1 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CH0035
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 1m, Black
| USB | Nem |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | 2160p |
| Hossz | 2m |
| Típus | Kábel |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Hossz | 1m |
| Szín | Black |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Gyártó | Logilink |
