Logilink CH0058 High Speed HDMI Ethernet kábel 5m Black
2 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CH0058
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Female, 5m, Black
| Egyéb | 5m, Black, aranyozott |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 5m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Female |
| Gyártó | Logilink |
