Logilink CAT6A S-FTP Patch Cable 3m Black
2 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CQ3063S
Patch Cable, CAT6A , S-FTP, 3m, Black
| Típus | CAT6A |
| Árnyékolás | S-FTP |
| Hossz | 7,5m |
| Szín | Blue |
| Kábel Típus | Patch Cable |
| Típus | Hálózati kábel |
| Gyártó | Logilink |
| Hossz | 3m |
| Szín | Black |
