Hama HDMI - MicroHDMI 0,5m kábel Black
2 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 74239
Videó kábel, HDMI, microHDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 0,5m, Black
| Egyéb | 0,5m, Black |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 0,5m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| Csatlakozás 2. | microHDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | Hama |
