Gembird HDMI M - mini HDMI M 1,8m Black
2 660 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CC-HDMI4C-6
Videó kábel, HDMI, miniHDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 1,8m, Black
| Egyéb | 1,8m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 1,8m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| Csatlakozás 2. | miniHDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | Gembird |
