Gembird HDMI High speed male-male cable 0,5m Black
610 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CC-HDMI4-0.5M
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 0,5m, Black
| Egyéb | 0,5m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 0,5m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | Gembird |
