Gembird HDMI-HDMI male-male 1.4 3m Black
810 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CC-HDMI4L-10
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI, Ultra HD 4K, Male/Male, 3m, Black
| Egyéb | 3m, Black, aranyozott |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 3m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | Gembird |
