Gembird CCB-HDMI8K-1M Ultra High Speed HDMI cable with Ethernet 8K Select Plus Series 1m Grey
4 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CCB-HDMI8K-1M
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 8K, Male/Male, 1m, Grey, Szövetborítás
| USB | Nem |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 8K |
| Hossz | 1m |
| Típus | Kábel |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Hossz | 3m |
| Szín | Grey |
| Szövetborítás | Igen |
| Gyártó | Gembird |
- High-Definition Multimedia Interface (HDMI) digitális audio / videó interfész kábel
- Támogatja a 3D-s TV-t, a következő paraméterekkel: videó felbontás 8K @ 60 Hz
- Aranyozott csatlakozók a tökéletes képminőség érdekében
- Kompatibilis minden olyan eszközzel, amely támogatja a HDMI-t a
