Gembird CC-DP-HDMI-5M Displayport M - HDMI M 5m Black
5 580 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CC-DP-HDMI-5M
Videó kábel, DisplayPort, HDMI, Ultra HD 4K, 5m, Black
| Egyéb | 5m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 5m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | DisplayPort |
| Csatlakozás 2. | HDMI |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Gyártó | Gembird |
