DeLock USB Type-C 2.0 - USB Type-C 2.0 Black 0,5m
3 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83672
USB kábel, USB-C, USB-C, USB2.0, Male/Male, 0,5m, Black, Töltő és adatkábel
| Egyéb | Black, 1m |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 1m |
| Szín | Black |
| Típus | USB kábel |
| Csatlakozás 1. | USB-C |
| USB | USB2.0 |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Hossz | 0,5m |
| USB kábel funkció | Töltő és adatkábel |
| Gyártó | DeLock |
