DeLock Mini Displayport 1.1 male > DVI-D (Single Link) male 2m
10 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83989
Videó kábel, miniDisplayPort, DVI, FullHD, Male/Male, 2m, Black
| Egyéb | 1m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 1m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | miniDisplayPort |
| Csatlakozás 2. | DVI |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Hossz | 2m |
| HDTV Standad | FullHD |
| Gyártó | DeLock |
