DeLock HDMI + Ethernet male/male összekötő kábel Premium 2m
6 650 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 82737
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 2m, Black, Szövetborítás
| Egyéb | 2m, Black |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 2m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Szövetborítás | Igen |
| Gyártó | DeLock |
Leírás
Ez a Delock által gyártott, minőségi High Speed Ethernetes HDMI-kábel megfelel a legújabb HDMI-szabványnak, és ötvözi a gyors adatátvitelt az audio-, video- és Ethernetes kapcsolattal. Így például PC-t vagy DVD / Blu-ray meghajtót csatlakoztathat monitorhoz vagy TV-hez. Mivel az HDMI-A interfész visszamenőlegesen kompatibilis elődeivel, meglévő eszközeit is használhatja. A divatos fémburkolat és arany bevonatú csatlakozó, illetve hálós árnyékolása valamint csavart érpáros vezetékei tetszetős megjelenésűvé teszi.
Műszaki adatok
• Csatlakozó:
High Speed HDMI-A 19 tűs dugó, egyenes >
High Speed HDMI-A 19 tűs dugó, egyenes
• High Speed HDMI with Ethernet (HEC) specifikáció
• Kábel vastagsága: 28 AWG
• Csavart páros kábel
• Rézvezető
• Arany bevonatú csatlakozó és fémburkolat
• Árnyékoló háló
• Hang- és videojelek továbbítása
• Akár 10,2 Gb/s sebességű adatátvitel
• Max. 4096 x 2160 pixel (4K) felbontás támogatása
• 3D támogatása max. 1080p felbontásig két
(60 kép/mp sebességű) videostreamben
• Akár 120 Hz-es képfrissítési sebesség
• Tartalmazza az új Audio Return Channel (ARC) technológiát
• Új, fejlett színtért használ a digitális képek megjelenítéséhez
• Támogatja a Dolby® TrueHD és a DTS-HD Master Audio™
technológiát
• Élénkebb és természetesebb színek
• Szín: antracit
• Kábelhossz: kb. 2 m
Rendszerkövetelmények
• Ingyenes HDMI-csatoló
