DeLock Displayport 1.2 male > Displayport male 4K 60 Hz 10m
14 070 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 84862
Videó kábel, DisplayPort, DisplayPort, Ultra HD 4K, Male/Male, 10m, Black
| Egyéb | 10m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 10m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | DisplayPort |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | DeLock |
