DeLock Displayport 1.2 male > Displayport male 4K 1m kábel Black
8 720 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 82423
Videó kábel, HDMI, HDMI, Ultra HD 4K, Male/Male, 1m, Black
| Egyéb | 1m, Black, aranyozott |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 1m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | DeLock |
