DeLock Cable High Speed HDMI with Ethernet – HDMI A male > HDMI A male 4K 25cm
2 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83352
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 0,25m, Black
| Egyéb | 25cm, Black |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 0,25m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | DeLock |
