
DeLock Cable Displayport 1.2 male > Displayport male 4K 2m
5 840 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 84877
Videó kábel, DisplayPort, DisplayPort, Ultra HD 4K, Male/Male, 2m, White
| Egyéb | 2m, White |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 2m |
| Szín | White |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | DisplayPort |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | DeLock |