DeLock Cable Displayport 1.2 male > Displayport male 4K 1m
4 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 84876
Videó kábel, DisplayPort, DisplayPort, Ultra HD 4K, Male/Male, 1m, White
| Egyéb | 1m, White |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 1m |
| Szín | White |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | DisplayPort |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | DeLock |
Leírás Ez a kábel lehetővé teszi, hogy Displayport-csatolóval ellátott készülékeket, például monitorokat vagy televíziókat csatlakoztasson asztali vagy hordozható számítógéphez. A Displayport a VESA által kifejlesztett, szabványos, univerzális csatlakoztatási szabvány video- és hangjelek átviteléhez. Műszaki adatok • Csatlakozó: Displayport 20 érintkezős dugó > Displayport 20 érintkezős dugó• Displayport 1.2 specifikáció• A 20. tű nem csatlakozik• Kábel vastagsága: 28 AWG• Kábelátmérő: kb. 7,3 mm• Rézvezető• Háromszorosan árnyékolt kábel• Aranyozott csatlakozó• Hang- és videojelek továbbítása• Akár 21,6 Gb/s sebességű adatátvitel• Felbontás: max. 3840 x 2160 @ 60 Hz (a rendszertől és csatlakoztatott hardvertől függően)• Szín: fehér• Hosszúság (a csatlakozóval együtt): kb. 1 m Rendszerkövetelmények • Ingyenes Displayport-csatoló A csomag tartalma • Displayport kábel
