DeLock Cable DVI 24+1 male > male 5m
8 390 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83192
Videó kábel, DVI, DVI, 2,5K, Male/Male, 5m, Black
| Egyéb | 5m, Black |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 5m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | DVI |
| HDTV Standad | 2,5K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | DeLock |
