Club3D Ultra High Speed HDMI Cable 10K 120Hz 48Gbps M/M 1m Black
12 610 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1371
Videó kábel, HDMI, HDMI, Ultra High Speed HDMI, 10K, Male/Male, 1m, Black
| Egyéb | 1m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 1m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | Ultra High Speed HDMI |
| Csatlakozók | Male/Male |
| HDTV Standad | 10K |
| Gyártó | Club3D |
