Club3D USB 3.1 Type-C - DisplayPort 1.4 cable 1,8m Black
18 210 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1557
Videó kábel, USB-C, DisplayPort, Ultra HD 8K, Male/Male, 1,8m, Black
| Egyéb | 1,8m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 1,8m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | USB-C |
| Csatlakozás 2. | DisplayPort |
| HDTV Standad | Ultra HD 8K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | Club3D |
