Club3D HDMI 2.0 - HDMI 2.0 kábel 3m Black
9 330 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1310
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI, Ultra HD 4K, Male/Male, 3m, Black, Szövetborítás
| Egyéb | 3m, Black |
| Típus | Kábel |
| USB | Nem |
| Hossz | 3m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Szövetborítás | Igen |
| Gyártó | Club3D |
