Club3D DVI to HDMI 1.4 M/M cable 2m Black
4 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1210
Videó kábel, DVI, HDMI, High Speed HDMI, Ultra HD 4K, Male/Male, 2m, Black
| Egyéb | 2m, Black |
| USB | Nem |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 2m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| Csatlakozás 1. | DVI |
| Csatlakozás 2. | HDMI |
| HDMI Standard | High Speed HDMI |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Gyártó | Club3D |
