Belkin Boost Charge 10W Wireless Charging Stand 10W (AC Adapter Not Included) White
12 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: WIB001VFWH
Wireless töltő, 5V, 2A, 10W, White
| Típus | Adapterek, átalakítók, csatlakozók |
| Típus | Wireless töltő |
| Max. teljesítmény | 10 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 2 A |
| Gyártó | Belkin |
