Akyga AK-HD-15P HDMI 2.0 cable 1,5m Black
1 540 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-HD-15P
Videó kábel, HDMI, HDMI, High Speed HDMI with Ethernet, Ultra HD 4K, Male/Male, 1,5m, Black, Szövetborítás
| Egyéb | 1,5m, Black |
| USB | Nem |
| Csatlakozás 1. | HDMI |
| Típus | Kábel |
| Hossz | 1,5m |
| Szín | Black |
| Típus | Videó kábel |
| HDMI Standard | High Speed HDMI with Ethernet |
| HDTV Standad | Ultra HD 4K |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Szövetborítás | Igen |
| Gyártó | Akyga |
Kiváló minőségű Akyga® AK-HD-15P kábel 1,5 m hosszúságú, HDMI csatlakozókkal rendelkező eszközök csatlakoztatására.
A High Speed with Ethernet (2.0) szabvány a legjobb Full HD vagy akár 4K képminőséget biztosítja, és lehetővé teszi a csatlakoztatott eszköz hálózati funkcióinak használatát. A kábel stabil digitális jelet küld az intelligens TV-k és játékkonzolok számára.
