Thermaltake Riing Plus 12 RGB Radiator Fan Lumi Plus TT Premium Edition Combo Kit (3 Pcs)
27 730 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Thermaltake
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CL-F076-PL12SW-A
Rendszer, 3x12cm, 500-1500rpm, 24,7dBA
| Ventillátor méret | 3x1212 cm |
| Fordulatszám | 500-1500 rpm |
| Zajszint | 24,7 dBA |
| Heatpipe | Nem |
| Típus | Rendszer |
| Ventillátor méret | 3x12 cm |
| Gyártó | Thermaltake |
| GAMER | Igen |
