NZXT Kraken Elite 280 RGB Black
64 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: NZXT
- Garancia: 72 hónap garancia
- Cikkszám: RL-KR28E-B1
CPU, 2x14cm, 500-1500rpm, 34,48dBA, PWM, Liquid Cooler, AM4, AM5, TR4, TRX4, LGA1150, LGA1151, LGA1156, LGA1155, LGA1200, LGA1700, RGB, Gamer
| Típus | CPU |
| Ventillátor méret | 2x12 cm |
| Fordulatszám | 500-1500 rpm |
| Zajszint | 34,48 dBA |
| Heatpipe | Nem |
| PWM | Igen |
| Gyártó | NZXT |
| Ventillátor méret | 2x14 cm |
