Msi MAG CoreLiquid A13 240
27 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 306-7ZWCA11-L80
CPU, 2x12cm, 2000rpm, 20dBA, PWM, Liquid Cooler, AM4, AM5, LGA1700, LGA1851, RGB, Gamer
| Típus | CPU |
| Ventillátor méret | 2x12 cm |
| Fordulatszám | 3800 rpm |
| Zajszint | 20 dBA |
| Heatpipe | Nem |
| PWM | Igen |
| Gyártó | Msi |
| Fordulatszám | 2000 rpm |
