DeepCool LS720 A-RGB CPU Cooler Black
46 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: DeepCool
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: R-LS720-BKAMNT-G-1
CPU, 3x12cm, 2250rpm, 32,9dBA, PWM, Liquid Cooler, AM4, AM5, TR4, TRX4, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066, LGA1200, LGA1700, RGB, Gamer
| Ventillátor méret | 3x12 cm |
| Fordulatszám | 3100 rpm |
| Zajszint | 19 dBA |
| Heatpipe | Nem |
| PWM | Igen |
| Típus | CPU |
| Gyártó | DeepCool |
| Fordulatszám | 2250 rpm |
| Zajszint | 32,9 dBA |
