Arctic Liquid Freezer III Pro 280 Black
27 950 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Arctic
- Garancia: 72 hónap garancia
- Cikkszám: ACFRE00179A
CPU, 2x14cm, 450-2500rpm, PWM, Liquid Cooler, AM4, AM5, LGA1700, LGA1851
| Típus | CPU |
| Ventillátor méret | 2x12 cm |
| Fordulatszám | 400-2500 rpm |
| Heatpipe | Nem |
| PWM | Igen |
| Gyártó | Arctic |
| Ventillátor méret | 2x14 cm |
| Fordulatszám | 450-2500 rpm |
