Zalman T6 Black
10 790 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Zalman
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: ZM-T6
ATX, Black, 1x5,25", 2x3,5", 2x2,5", 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 377x200x430mm, Ventilátor:1x12cm
| Szín | Black |
| 5,25" hely | 1 db |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | ATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 377x200x430mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| Gyártó | Zalman |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
