Zalman P10 Tempered Glass Black
17 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Zalman
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: P10 BLACK
microATX, Black, 1x3,5", 1x2,5", 1xUSB3.0, 1xUSB Type-C, Audio, Táp nélkül, 418x216x422mm, Ventilátor:1x12cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Méret szabvány | microATX |
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 1 db |
| Audio | Igen |
| Méret | 418x216x422mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| Gyártó | Zalman |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
