Thermaltake View 300 MX Snow Mid Tower Chassis ARGB Tempered Glass White
50 820 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Thermaltake
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CA-1P6-00M6WN-00
ATX, White, 2x3,5", 6x2,5", 2xUSB3.0, 1xUSB Type-C, Audio, Táp nélkül, 505x260x506mm, Ventilátor:1x12cm, 2x20cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Szín | White |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | ATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 505x260x506mm |
| eSata | Nem |
| Maximum 2,5" hely | 6 db |
| Beépített ventillátor | 2x20 1x12 cm |
| USB Type-C csatlakozó | 1 db |
| Gyártó | Thermaltake |
| Beépített ventillátor | 1x12cm, 2x20 cm |
