Thermaltake Versa H17 Window Black
20 600 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Thermaltake
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: CA-1J1-00S1WN-00
microATX, Black, 2x3,5", 2x2,5", 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 390x205x380mm, Ventilátor:1x12cm, Window
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | microATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 390x205x380mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| USB 3.0 csatlakozó | 1 db |
| Gyártó | Thermaltake |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
