Fractal Design Pop Mini Air RGB Tempered Glass White
36 350 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Fractal Design
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: FD-C-POR1M-01
microATX, White, 2x3,5", 4x2,5", 2xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 215x393x432mm, Ventilátor:3x12cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Szín | White |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | microATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 215 x 393 x 432 mm |
| eSata | Nem |
| Maximum 2,5" hely | 4 db |
| Beépített ventillátor | 3x12 cm |
| Gyártó | Fractal Design |
| Méret | 215x393x432mm |
