FSP CMT380 Tempered Glass Black
39 470 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: FSP
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CMT380B
ATX, Black, 2x3,5", 2x2,5", 2xUSB3.0, 1xUSB Type-C, Audio, Táp nélkül, 420x285x380mm, Ventilátor:1x12cm, Tempered glass window
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | ATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 420x285x380mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| USB Type-C csatlakozó | 1 db |
| Gyártó | FSP |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
