DeepCool Matrexx 30 Window Black
11 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: DeepCool
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MATREXX 30
microATX, Black, 1x5,25", 3x3,5", 2x2,5", 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 406x193x378mm, Ventilátor:1x12cm, Window
| Szín | Black |
| 5,25" hely | 1 db |
| Maximum 3,5" hely | 3 db |
| Méret szabvány | microATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 406x193x378mm |
| eSata | Nem |
| Maximum 2,5" hely | 2 db |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| Gyártó | DeepCool |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
