DeepCool CH560 DIGITAL Window Black
39 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeepCool
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CH560 DIGITAL
ATX, Black, 2x3,5", 2x2,5", 1xUSB3.0, 1xUSB Type-C, Audio, Táp nélkül, 458×230×471mm, Ventilátor:1x12cm, 3x14cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | ATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 458×230×471mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 3x14, 12 cm |
| USB 3.0 csatlakozó | 1 db |
| Gyártó | DeepCool |
| Beépített ventillátor | 1x12cm, 3x14 cm |
