DeepCool CH370 Tempered Glass Black
19 030 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: DeepCool
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: R-CH370-BKNAM1-G-1
microATX, Black, 2x3,5", 3x2,5", 2xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 413x215x431mm, Ventilátor:1x12cm, Tempered glass window
| Méret szabvány | microATX |
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Maximum 2,5" hely | 3 db |
| Audio | Igen |
| Méret | 413x215x431 |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| Gyártó | DeepCool |
| Méret | 413x215x431mm |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
