DeepCool CC560 WH V2 Tempered Glass White
18 160 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: DeepCool
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: R-CC560-WHGAA4-G-2
ATX, White, 2x3,5", 3x2,5", 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 432x215x483mm, Ventilátor:4x12cm, Tempered glass window
| Méret szabvány | ATX |
| Szín | White |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Maximum 2,5" hely | 3 db |
| USB 2.0 csatlakozó | 1 db |
| Audio | Igen |
| Méret | 432x215x483mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 4x12cm cm |
| Gyártó | DeepCool |
| Beépített ventillátor | 4x12 cm |
