Cougar Duoface RGB Tempered Glass Black
30 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Cougar
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CGR-5ZD1B-RGB
E-ATX, Black, 2x3,5", 2x2,5", 1xUSB2.0, 2xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 230x491x386mm, Ventilátor:1x12cm, 2x14cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Méret szabvány | E-ATX |
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| USB 2.0 csatlakozó | 1 db |
| Audio | Igen |
| Méret | 230x491x386mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 2x14cm, 12 cm |
| Gyártó | Cougar |
| Beépített ventillátor | 1x12cm, 2x14 cm |
