Aerocool Trinity Mini Tempered Glass Black
17 160 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Aerocool
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CAAC334
microATX, Black, 2x3,5", 3x2,5", 1xUSB2.0, 2xUSB3.0, Audio, Táp nélkül, 200x375x300mm, Ventilátor:1x12cm, 2x14cm, Tempered glass window
| Méret szabvány | microATX |
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Maximum 2,5" hely | 3 db |
| USB 2.0 csatlakozó | 1 db |
| Audio | Igen |
| Méret | 200x375x300mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 2x14cm, 1x12 cm |
| Gyártó | Aerocool |
| Beépített ventillátor | 1x12cm, 2x14 cm |
